Leczenie naturalne raka

rak

rak

Rak wywołuje odruch strachu i nie ma co się dziwić,wzrasta ilości osób chorujących na raka. rak nie zawsze jest wyrokiem śmierci w porę wykryty daje duże szanse na dłuższe życie. Leczenie raka najczęściej polega na naświetlaniach chemioterapii czy zabiegach chirurgicznych usuwając narośl przy pomocy skalpela do tego można włączyć leczenie naturalne stosując odpowiednie zioła.

Rak w porę wykryty daje szanse na dłuższe życie

Znana zielarka Marii Treben leczyła z powodzeniem raka przy pomocy ziół i to ze znacznym powodzeniem. Jednym ze ziół jakie stosowała w swoich kuracjach był skrzyp polny zioło to stosuje się w tak zwanych parowych okładach. Dwie garście skrzypu wkładała do sita zawieszonego nad gotującą wodą ,po naciągnięciu pary. Gorący skrzyp przekładała na chustkę lub ściereczkę bawełnianą i kładła na guzy nowotworowe czy inne zmiany skórne.

Pacjent pozostawał w łóżku przez dwie godziny z ciepłym okładem dodatkowo w południe stosowała zioła szwedzkie Przed nałożeniem takiego okładu z ziół szwedzkich skórę należy posmarować maścią nagietkowa lub zwykłym szmalcem .Na posmarowane miejsce nakłada się kompres na to kładzie się kawałek lnianej ściereczki i przykrywa się folią następnie obwiązuje się chustą. Dodatkowo zalecała picie herbatki ziołowej ze skrzypu polnego pół godziny przed śniadaniem . W ciągu dnia należy pić herbatkę przygotowaną z nagietka krwawnika oraz pokrzywy. Krwawnik i klacze tataraku szczególnie zalecała osobom chorującym na raka płuc.

Z kolei nagietek skuteczny jest w rakowatych wrzodach w zapaleniach jelita grubego,zwalcza choroby wirusowe,bakteryjne. Nagietek bez problemu można kupić w sklepie zielarskim czy aptece. Stosuje się go w postaci herbatki ,z kolei maść nagietkową z powodzeniem można stosować w stanach zapalnych piersi. W swoje długoletniej pracy Marii Treben stosowała również z powodzeniem pokrzywę. Pokrzywa ma zastosowanie w leczeniu raka żołądka ,ma właściwości oczyszczające krew z złogów złej przemiany materii .

Warto co dzień wypić szklaneczkę herbatki z pokrzywy. Ale najważniejszą sprawą w walce z rakiem jest samokontrola jakiekolwiek zmiany w pracy organizmu należy konsultować z lekarzem nie czekać na ostatnią chwilę. Znam masę przypadków gdzie ludzie nie do końca wyleczyli stany zapalne piersi jader czy innych części ciała i to okazało się przyczyną powstania raka Pamiętaj rak w porę wykryty daje Ci możliwość dłuższego życia nie ryzykuj.

Prawdopodobnie trafiłeś tutaj wpisując do wyszukiwarki:

  • czy mozna pic nagietek na raka piersi
  • zioła szwedzkie a nowotwór
  • Zioła Na Nowotwory
  • ziola szweckir a rak
  • ziola na raka

Comments are closed.